Infinity - ALEPH

Infinity

Infinity je taktická skirmish hra s 28 mm kovovými miniaturami, která simuluje boje a speciální operace v kyberpunkovém vesmíru. Miniatury hry se vyznačují vysokou kvalitou, detaily, dynamikou pozic a futuristickou estetikou.  Autorem této hry je španělská společnost Corvus Beli a začala ji vydávat v roce 2005.
Během několika let své existence se dostala mezi nejprodávanější wargaming systémy a nadšením se začala rozvíjet i u nás. Aktuálně je možno hrát za sedm frakcí z téměř dvě stě let vzdálené budoucnosti.ALEPH


ALEPH je unikátní umělou inteligencí kontrolující datové sítě a technologické systémy celé Lidské sféry. ALEPH je největším spojencem lidstva a bez ní by se sociopolitické a ekonomické systémy téměř okamžitě rozpadly.
Ale kdo ví, co si ALEPH doopravdy myslí? Jeho zástupci vám řeknou, že pro AI je Sféra jejím domovem a její zodpovědností: tím, pro co byla vytvořena, aby tomu pomáhala a s čím bude kráčet směrem k budoucnosti, vkládat veškeré své úsilí do služeb lidstva. Její kritici, národ Nomádů, vás ujistí o tom, že pro ALEPH je Sféra hřištěm, loutkovým divadlem pro manipulace, jednoduše vedoucí k jedinému cíli, kterým je totální ovládnutí ALEPHem samotným.
Aleph je hi-tech armáda cyborgů ovládající umělou inteligenci. Téměř všechny modely jsou specialisté, méně modelů ve hře. Pro milovníky hardcore sci-fi.

Text čerpán z http://www.infinityhry.cz/

Žádné komentáře:

Okomentovat