Malifaux - Pandora Crew

No Shelter Here!!!

Pro tento rok (2015) jsem si nevymyslel žádný svůj projekt a tak jsem si řekl, že není nic lepšího než mít cíl. A mým letošním cílem je "Give your Malifaux Crew Face"


Give your Malifaux Crew Face - Barvící soutěž
Jedná se o barvící soutěž, kde je jediná kategorie - Malifaux Crew Starter (ať už nový plastový či starý cínový). Tedy cílem je nejlépe namalovat všechny figurky v libovolném Malifaux starteru.

No a já jsem si vybral Pandora Crew Box - No Shelter Here V přístích několika týdnech až do 1.11.2015 zde budu přidávat fotky postupu mé práce na těchto modelech a uvidíme, jak se finální produkt bude líbit v Praze.

Držte palce/pěsti ;) 


17.4.2015 - Mé první kroky směřovali k největšímu modelu této veselé party a to k Poltergeistovi. Chtěl jsem si na něm vyzkoušet schéma, které budu aplikovat i na zbylých třech Sorrows.
S výsledkem jsem spokojený a těším se na další volnou chvilku, kdy tohoto chlapáka dokončím. 


Jediné co mě mrzí, že mi tolik nevyšlo kouzlo s fosforovou barvou. Celý Poltergeist je pokrytý fosforem, který bohužel až příliš sjednotil odstíny a otupil highlighty. Navíc svítivý efekt je tak slabý, že se mi ho nepodařilo zachytit na foťák. Takže mě čeká opakování některých kroků, abych byl s konečným vzhledem modelu spokojený.
 

2.5.2015 -  Máme sobotu po obědě a já si říkám "Co budu dělat?" No a jelikož mám za celý týden dost práce tak jsem si řekl, že budu relaxovat a není lepší relax než barvy a váš jenom váš model. No a tak jsem se pustil do Candy 3.5.2015 - Po krásné pouťové neděli celý strhán usedám do křesla a před spaním se chopím štětce a barev. Dalším modelem v řadě je samotná Pandora
Snad se vám bude mé netradiční pojetí líbit.

5.8.2015 - Dnes jsem se do toho pořádně opřel a tento projekt jsem dodělal. Bohužel není vše tak jak jsem si vysnil, ale co taky v životě je že? :)
No nic konec kecání, stejně tomu moc nedám a tady je ta partička od Pandory 

Žádné komentáře:

Okomentovat